KONST / Litografier / Färglitografi 14929155
nr 1492 9155
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad och numrerad: 49/225, Färglitografi, bildmått: 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:21:37
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz